Život je hra, kterou stojí zato hrát...

Můžeme vnést do našich životů více hravosti? Jaké by to bylo, kdybychom si mohli život opravdu užívat a radovat se z toho, co nám přináší? 

Zkuste si to představit. Cokoliv se dá hrát jako smysluplná a vyhratelná hra, která nám umožňuje stát se lepším v čemkoliv, na co se zaměříme. Ta hra může mít kouče, protože kouč vám pomůže hrát lépe...

Životní přesvědčení

V každém z nás je skrytá velká životní síla a potenciál, který se touží projevit. I vy můžete žít život podle vašich představ. A koučink vám s tím může pomoci. Je to způsob, jak příjemnou a nenásilnou cestou dosahovat pozitivních změn. Pomáhám odhalovat vaše omezující přesvědčení a měnit výzvy na příležitosti.

Každý jsme jedinečný, každý jsme originál – mým posláním a radostí je pomáhat tyto talenty objevovat, pomáhat vám realizovat důležité životní změny, být vaší podporou a pomáhat vám žít spokojenější a naplněnější život. K tomu využívám všech schopností a dovedností, které jsem získala na své cestě životem a které jsou díky koučovacím metodám a principům velmi  .V jednoduchosti se skrývá krása a velká životní uvědomění často bývají blíž, než si myslíme.

Kdo jsem a jaké jsou mé zkušenosti

V oblasti koučování se vzdělávám a spolupracuji s českou pobočkou americké školy Coachville, kterou založil Thomas Leonard - otec moderního koučování. Zároveň jsem členem Mezinárodní federace koučů (ICF).

Jsem maminkou tří dcer, mám pedagogické vzdělání, zajímám se o kontaktní rodičovství a respektující přístup ve výchově. Jsem také aktivní členkou zájmového spolku Mraveniště, který provozuje komunitní školu a školku v Markoušovicích u Trutnova.

Od ukončení vysoké školy v roce 2003 se neustále dále vzdělávám – absolvovala jsem řadu kurzů z oblasti psychologie a osobního rozvoje a kurzy zaměřené na lektorské, prezentační a komunikační dovednosti.

Mám zkušenosti z oblasti personalistiky a vzdělávání, působila jsem jako lektorka v bankovnictví, poté jako manažerka marketingu v oblasti IT. Po ukončení rodičovské dovolené jsme se vrátila k oblasti vzdělávání. Ve volném čase ráda chodím po horách, jezdím na kole, lyžuji, cvičím jógu a prostě jsem. Všechno, co dělám, dělám s láskou, nadšením a odhodláním dotáhnout věci do konce.

Mezi mé silné stránky patří komunikativnost, optimistmus, zodpovědnost, rozvaha, schopnost nadhledu a schopnost vidět souvislosti i tam, kde je jiní nevidí. Zajímám se o psychosomatiku a propojení těla, ducha a mysli. Učím se žít v přítomném okamžiku a dělat věci tak nejlépe, jak umím.

Věřím, že je možné žít život v rovnováze a naplnění. Že je možné najít a realizovat své životní poslání.

Vzdělání:

 • 2021 - 2022, Positive Intelligence – intenzivní vzdělávací program pro kouče od Shirzada Chamine
 • 2019-2021, Coachville (Život jako hra) - vzdělávací program pro kouče ukončený mezinárodní zkouškou ACC (Acredited Certified Coach)
 • 1998 - 2003, Univerzita Palackého Olomouc – obor pedagogika – sociální práce

Odborné kurzy a semináře:

 • 2021, Worktest akademie – odborný kurz pro poskytování psychologické diagnostiky
 • 2020, Poznej sám sebe (Institut aplikované psychologie) - práce s kartami Get to Know Me
 • 2017, Respektovat a být respektován
 • 2015, Kurz Cesta pro děti dle Brandon Bays (Praha)
 • 2014 a 2018, Intenzivní Cesta podle Brandon Bays (Praha)
 • 2013, Nevýchova - online kurz
 • 2006 - 2007, Certifikovaný program pro interní lektory ČSOB (SMARTER Training&Consulting, s.r.o.)
 • 2004 - 2006, Česká grafologická komora - studium grafologie (Hradec Králové)

Osvědčení a certifikáty