Kdo jsme

Profesionální koučky, které spojuje stejný pohled na svět.

Věříme, že vnější svět je odrazem světa vnitřního. Tím, že měníme sami sebe, můžeme měnit i to, co se děje kolem nás. Pozitivní inteligence nás učí, jak být v životě šťastné a úspěšné zároveň. Tento koncept proto s radostí předáváme dál.


Proč poznávat "své JÁ"

Sebepoznání je důležitou součástí našeho života, zdrojem naší vnitřní síly a moudrosti.

Když víme, kdo jsme, odkud a kam v životě jdeme, snáze se vyrovnáváme s překážkami, které se nám v životě objeví. Životní zkoušky jsou pro nás příležitostmi, ze kterých se můžeme poučit a vyjít z nich silnější, moudřejší i sebevědomější.

Abychom se namísto strachu z toho, co přijde, mohli radovat a těšit z každého okamžiku a do budoucnosti se dívat s důvěrou, můžeme si dovolit nebýt na to sami. A pokud i Vy hledáte parťáka na své cesty životem, kontaktujte nás. Bude nám ctí.


Mgr. Petra Všetečková, ACC

"Věřím, že je možné žít život v rovnováze a naplnění. Že je možné najít a realizovat své životní poslání."

Jsem pevně přesvědčená o tom, že v každém z nás je skrytá velká životní síla a potenciál, který se touží projevit.

Každý jsme jedinečný, každý jsme originál - mým posláním a radostí je pomáhat tyto talenty objevovat, pomáhat druhým realizovat důležité životní změny, být podporou na cestě a pomáhat žít spokojenější a naplněnější život. K tomu využívám všech schopností a dovedností, které jsem získala na své cestě životem a které jsou díky koučovacím metodám a principům velmi efektivní.

Pomáhám odhalovat vaše omezující přesvědčení a měnit výzvy na příležitosti. Mezi mé silné stránky patří komunikativnost, optimismus, zodpovědnost, rozvaha, nadhled a schopnost vidět souvislosti i ve věcech zdánlivě nesouvisejících. Zajímám se o psychosomatiku a propojení těla, ducha a mysli.

"Koučovaný může být každý, kdo touží svůj život, nebo nějakou oblast v něm, posunout na další úroveň."


Ing. Kateřina Pešková, ACC

"To, jak jsem v životě spokojená, záleží jen na mě. Překážky, výzvy i chyby mě učí a posilují."

Kateřina Pešková - osobní kouč

"Úkoly může člověk chtít mít hotové, mít je z krku. Opakované aktivity jsou něco víc. Jsou tu ze tří důvodů - abychom dosahovali výsledků, abychom se stávali mistry v dané oblasti a aby nás to bavilo." 

Jsem profesionální kouč, ale také žena, manželka, matka 3 synů. Pracuji na univerzitě. Jsem prakticky nevidomá. Žiji ve světě neomezených možností. Mým klientům bývá příjemná moje empatie, síla a pozitivita. Ráda jdu do hloubky, ale současně jsem systematická. Používám akreditované a praxí prověřené metodické postupy.

Důležité hodnoty jsou pro mě důvěra, respekt a inspirace. V mém životě ctím hodnoty vděčnosti a pokory v rovnováze s proaktivním přístupem.

Víte přesně, co si pro sebe a pro svůj život přejete? Máte své sny? Dokážete rozeznat důležité hodnoty? Pokud si nejste jistí, pomohu Vám je objevit. Máte vztahy, kterých si vážíte a chcete je opečovávat? Společně to půjde s lehkostí. Máte už dost rad? Pojďme se na to podívat prakticky. Můžete žít své sny.


Spolupracujeme