Kdo jsme

Petra Všetečková

"Věřím, že je možné žít život v rovnováze a naplnění. Že je možné najít a realizovat své životní poslání."

Jsem pevně přesvědčená o tom, že v každém z nás je skrytá velká životní síla a potenciál, který se touží projevit. Každý jsme jedinečný, každý jsme originál - mým posláním a radostí je pomáhat tyto talenty objevovat, pomáhat druhým realizovat důležité životní změny, být podporou na cestě a pomáhat žít spokojenější a naplněnější život. K tomu využívám všech schopností a dovedností, které jsem získala na své cestě životem a které jsou díky koučovacím metodám a principům velmi efektivní. Pomáhám odhalovat vaše omezující přesvědčení a měnit výzvy na příležitosti.

Jsem člověk, který miluje život ve všech jeho podobách. Jsem také žena, manželka, maminka tří krásných dcer a profesionální kouč s certifikací Mezinárodní federace koučů (ICF). Mám zkušenosti z oblasti marketingu, personalistiky a vzdělávání. Jsou mi blízká témata osobního rozvoje, psychologie, kontaktního rodičovství a respektující komunikace.

Mezi mé silné stránky patří komunikativnost, optimismus, zodpovědnost, rozvaha, nadhled a schopnost vidět souvislosti i ve věcech zdánlivě nesouvisejících. Zajímám se o psychosomatiku a propojení těla, ducha a mysli. Ve volném čase ráda chodím po horách, jezdím na kole, lyžuji, cvičím jógu, užívám si čas s rodinou a prostě jsem...

Petra Všetečková - osobní kouč pro Trutnov

"Koučovaný může být každý, kdo touží svůj život, nebo nějakou oblast v něm, posunout na další úroveň."

Kateřina Vděčná Pešková

"To, jak jsem v životě spokojená, záleží jen na mě. Překážky, výzvy i chyby mě učí a posilují."

Kateřina Pešková - osobní kouč

Jsem certifikovaný profesionální kouč. Používám akreditované a praxí prověřené metodické postupy. Úkoly může člověk chtít mít hotové, mít je z krku. Opakované aktivity jsou něco víc. Jsou tu ze tří důvodů - abychom dosahovali výsledků, aby nás to bavilo, abychom se stávali mistry v dané oblasti. Budete žít své sny.

Jsem profesionální kouč, ale také žena, manželka, matka 3 synů. Pracuji na univerzitě. Jsem prakticky nevidomá. Žiji ve světě neomezených možností. Mým klientům bývá příjemná moje empatie, síla a pozitivita. Ráda jdu do hloubky, ale současně jsem systematická. Důležité hodnoty jsou pro mě důvěra, respekt a inspirace. V mém životě ctím hodnoty vděčnosti a pokory v rovnováze s proaktivním přístupem.

Víte přesně, co si pro sebe a pro svůj život přejete? Máte své sny? Dokážete rozeznat důležité hodnoty? Pokud si nejste jistí, pomohu Vám je objevit. Máte vztahy, kterých si vážíte a chcete je opečovávat? Společně to půjde s lehkostí. Máte už dost rad? Pojďme se na to podívat prakticky...

Budu Vám podporou. Budu Vám parťákem. Žádné rady. Žádné hodnocení. Místo toho Vám nabízím nehodnotící přístup - budete se učit z toho, co se Vám povedlo, ale také z toho, co se nepovedlo. Člověk se učí z reflexe zkušeností. Společně vytvoříme Vaše příležitosti. Pomocí zvídavých otázek se budeme na věci dívat z nových úhlů pohledu, odkrývat slepá místa. Pomohu Vám ocenit a vidět, za co můžete být vděční.

Budu Vám výzvou. Když zaměříme pozornost na Váš cíl, budu dohlížet na směr, na vytrvalost. Budu Vám poskytovat zrcadlo. Budeme vítat výzvy jako příležitosti se něco naučit, posílit. Kouč si může dovolit být provokativní. Zatřást s Vámi. Povedu Vás k uvědomění. Vy jste expert na svůj život. Já mám své metodické otázky. Oddělíme stará nefunkční přesvědčení od těch aktuálně užitečných. Nahradíme je a budeme experimentovat.

Příklady metod: Prostředí vždycky vyhrává, vůle je vyčerpatelná. Likvidujeme tedy tolerance k složkám prostředí, jež nám odčerpávají energii. Budujeme prostředí, které podporuje Vás. Se strachy pracujeme metodou vnitřní svobody, což je práce s podvědomím. Uvědomění převádíme do praxe pomocí opakovaných aktivit. A je toho mnohem více.

Spolupracujeme